חדש! האתר הדיגיטלי. לכניסה לחץ כאן
 

אודות מפעל משנה תורה

חדש! האתר הדיגיטלי. לכניסה לחץ כאן

חזונו של מפעל משנה תורה
הוא שכל אחד ואחד יוכל להכיר את התורה שבעל פה כולה, באופן המקיף ביותר ובצורה המתומצתת והמסודרת למופת כפי שהביאה הרמב"ם לביטוי בספרו המופתי "משנה תורה", להבין אותה היטב ולשאוף למימושה.
 
מתוך כך, ראינו להעמיד לפני כלל ישראל מהדורה שלמה מבוארת ומדויקת, קרובה ביותר לאשר יצא מתחת ידי הרמב"ם וכעיקר חפצו: מהדורה שניתן ללמוד ממנה את דברי הרמב"ם בכל עניין, לימוד על ובכל ענין מנת לעשות, בין בסקירה כללית של נושא מסוים במבט עין אחד בין בליווי לימוד התלמוד.


מפעל משנה תורה הוא מפעל חלוצי של מתנדבים רבים ושל מוסדות רבים; ביניהם: ארגון הרמב"ם היומי, ישיבת אור וישועה, ישיבת תורת החיים, מכון משפטי ארץ, מכון מש"ה, ישיבת בית הבחירה שעל יד מכון המקדש, מכון התורה והארץ, ישיבת מעלה אדומים ועוד. לכולם עם ישראל חב תודה גדולה.

את המפעל יזם והקים רבי יוחאי מקבילי מחיפה, מתלמידי הרב יוסף קאפח וממנו ינק את חיבתו להרמב"ם, המפעל נוסד בתחילה על ידי ישיבת אור וישועה השוכנת שם. עם זאת, המפעל הוא עמותה עצמאית. בשיתוף עם המפעל עובדים מומחים רבים, רובם בהתנדבות, אנו מזמינים גם אתכם להיות שותפים למפעל הגדול ולתרום בכל דרך שהיא, צרו קשר לפרטים. 
על הצוות


פרטים אישיים


שדות חובה

פרטי כרטיס אשראי

כשל בגבית תשלום ההזמנה

הזמנתך לא התקבלה.
באפשרותך לנסות שוב לשלם עבור הזמנתך ע"י לחיצה כאן
יש לך גם אפשרות ליצור אתנו קשר בטלפון 077-416 7003
ולציין את מספר ההזמנה
מפעל משנה תורה

חזור לחנות

הזמנתך התקבלה בהצלחה

הזמנתך התקבלה בהצלחה.
התשלום התבצע בהצלחה.
מספר ההזמנה

הודעה נשלחה לדוא"ל שלך
תודה שקנית אצלנו
מפעל משנה תורה

חזור לחנות