חדש! האתר הדיגיטלי. לכניסה לחץ כאן
 

תקנון

חדש! האתר הדיגיטלי. לכניסה לחץ כאן

תקנון חנות אתר "מפעל משנה תורה"
1. כללי
1.1 אתר הספרים [מכאן ואילך: האתר] של "מפעל משנה תורה" מנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת בישראל ובעולם. האתר הוא בבעלות עמותת "מפעל משנה תורה".
1.2 על כל מי שמעוניין לרכוש ספרים בחנות שבאתר להצהיר שהוא מתחייב ומסכים להוראות התקנון ושלא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה /ו או תביעה במישרין ובעקיפין נגד בעלי האתר או מפעיליו או כל אדם הפועל מטעמם.
2. תנאי השתתפות
הרכישה באתר מותרת לכל מי שהוא בן 18 שנה ומעלה שיש לו תא דואר אלקטרוני ברשת ואמצעי תשלום של כרטיס אשראי תקף של אחת מהחברות המצוינות באתר או אמצעי תשלום אחר המצוין באתר (המחאה או העברה בנקאית).  
3. הזנת ההזמנה ופרטי המזמין
3.1 כדי שנוכל לספק את הספרים שהוזמנו, ההזמנה חייבת להיקלט אצלנו באופן תקין כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח הפריטים המוזמנים ולחיוב הכספי.
3.2 בעת ביצוע ההזמנה, המזמין נדרש להקליד את הפרטים הבאים: ת"ז או מספר חברה ח.פ, שם משפחה, שם פרטי, שם הארגון/החברה, מספר הטלפון הקווי/הסלולרי, כתובת מדויקת, היישוב כולל המיקוד, כתובת הדואר האלקטרוני ופרטי כרטיס האשראי לביצוע התשלום. 
3.3 הזמנה שיש בה פרטים שגויים עלולה למנוע את הגעת הספרים. ספרים שיוחזרו אלינו עקב טעות בפרטי הנמען יחויבו בתשלום דמי הטיפול והמשלוח. 
3.4 פרטי כרטיס האשראי של המזמין לא יישמרו על ידינו במאגר האתר. 
4. תשלום
4.1 החיוב ייעשה עם הזמנת הספרים. אם הספרים אינם במלאי, ייעשה החיוב כשיהיו במלאי.
4.2 המחירים אינם כוללים דמי טיפול ואריזה ומשלוח, אלא אם צוין אחרת במפורש. 
4.3 "מפעל משנה תורה" רשאי לעדכן את המחירים מעת לעת. 
5. אספקה
5.1 "מפעל משנה תורה" מתחייב לספק את הספרים תוך 14 ימי עבודה ממועד ביצוע ההזמנה. זמן הספקת הספרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון–חמישי. משלוח דחוף באמצעות שליח לבקשת המזמין ייעשה תוך 7 ימי עבודה. 
5.2 "מפעל משנה תורה" אינו אחראי לעיכובים באספקת הספרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כגון: תקלות במערכת המחשוב או בשירותי הדואר והטלפון, כולל הדואר האלקטרוני והאינטרנט, שביתות, פעולות איבה, גיוס מילואים בהיקף גדול או מכל דבר שהנאו בגדר כוח עליון העלולים לשבש את תהליך הרכישה או אספקת הספרים.
6. אחריות
6.1 "מפעל משנה תורה" אחראי לאיכות הספרים. אם יימצא בהם פגם, למעט פגם שנגרם על ידי רשות הדואר או חברת השליחות, יוחלף מיד עם קבלתו על ידינו.
6.2 "מפעל משנה תורה" ימלא את כל חובותיו כלפי המזמין עם מסירת הספרים שהוזמנו כשהם ארוזים ומאובטחים למשלוח בבית הדואר בישראל או לידי חברת השליחים, ולא יישא באחריות לתקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שפרטי הנמען על החבילה, השם והכתובת, זהים לאלה שנרשמו בהזמנה.
על אף האמור לעיל, ינהג "מפעל משנה תורה" לפנים משורת הדין, אם אבד המשלוח בדואר, כשלא הגיע ליעדו תוך 21 יום ממועד המשלוח, ותשלח את הספרים שנית תוך שלושה ימי עבודה מקבלת הודעת המזמין בדבר אי הגעת הספרים אליו בלי לחייבו בתשלום נוסף. 
7. תנאים נוספים
7.1 "מפעל משנה תורה" שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה בו לפי שיקול דעתו.
7.2 "מפעל משנה תורה" שומר לעצמו את הזכות לשנות את התקנון מעת לעת.
 
להורדת התקנון


פרטים אישיים


שדות חובה

פרטי כרטיס אשראי

כשל בגבית תשלום ההזמנה

הזמנתך לא התקבלה.
באפשרותך לנסות שוב לשלם עבור הזמנתך ע"י לחיצה כאן
יש לך גם אפשרות ליצור אתנו קשר בטלפון 077-416 7003
ולציין את מספר ההזמנה
מפעל משנה תורה

חזור לחנות

הזמנתך התקבלה בהצלחה

הזמנתך התקבלה בהצלחה.
התשלום התבצע בהצלחה.
מספר ההזמנה

הודעה נשלחה לדוא"ל שלך
תודה שקנית אצלנו
מפעל משנה תורה

חזור לחנות